Przejdź do treści
klimatyzacja-Lublin

Rozwinięciem głównej działalności stała się w szybkim czasie potrzeba serwisu klimatyzacji samochodowych. To już był krok od rozwinięcia wachlarza usług o klimatyzacje stacjonarne oraz chłodnie dla punktów o charakterze gastronomicznym.

Po ciężkim okresie pandemii, z początkiem 2022 roku firma AutoPolar poczyniła kroki do stworzenia solidnego trzonu jakim jest wiedza i zdobywanie doświadczenie przez cały zespół firmy. W ścisłej kooperacji z Partnerem Strategicznym w zakresie chłodnictwa stacjonarnego – firmą InTech z Radomia rozpoczęto działania związane z montażem i serwisem klimatyzacji producenta GE Appliances.

Klimatyzacja do biura i domu, montaż KLIMATYZACJI, serwis, czyszczenie – Autopolar Lublin


Uzupełnieniem oferty klimatyzatorów firmy GE Appliances – są klimatyzacje oraz pompy ciepła takich producentów sprzętu jak Haier, Heiko, Mitsubishi, Fuji Electric. Cooper&Hunter.

W dobie dbania o wydatek energetyczny budynków prywatnych oraz firm – firma AutoPolar wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

W ofercie poza pompami ciepła znajdują się również centrale wentylacyjne Ostberg, Komfovent oraz systemy wentylacji mechanicznej NeoVent,

Aktualne cenniki klimatyzacja, pompy ciepła najlepsze marki w Polsce. – inTECH s.c.

Coroczny serwis klimatyzacji – od 250 zł – mycie i dezynfekcja jednostki wewnętrznej, zewnętrznej. Dodatkowo płatna ochrona bakterio i wirusobójcza w postaci nałożenia filtra chemicznego na jednostkę wewnętrzną – od 20 zł.

Jak do nas dojechać?

ul. Wyzwolenia 93
20-368 Lublin

Godziny otwarcia: pn.-pt. 8:00-16:00

biuro@autopolar.pl