Przejdź do treści

Napełnianie klimatyzacji samochodowej Lublin

Nabijanie klimatyzacji to proces polegający na dodaniu nowego czynnika chłodniczego do układu klimatyzacji pojazdu. Jest to konieczne, gdy z układu wycieka cały czynnik chłodniczy, co może się zdarzyć z czasem z powodu różnych czynników, takich jak zużycie, nieprawidłowy montaż lub uszkodzenie. Ważne jest, aby utrzymać klimatyzację samochodową w dobrym stanie technicznym. Zalecane jest uzupełnianie klimatyzacji raz w roku i sprawdzanie poziomu czynnika chłodniczego co sezon. Każdego roku z układu klimatyzacji samochodowej ucieka około 10% czynnika chłodniczego.

Wraz z nim znika również środek smarny. Może to prowadzić do przedwczesnego zużycia układu, a także obniżenia jego wydajności i sprawności. Podczas serwisowania klimatyzacji należy zapytać o uzupełnienie czynnika chłodniczego i dodanie nowego środka smarnego. Doładowanie klimatyzacji układu polega na podpięciu specjalnego urządzenia do systemu AC pojazdu i dodaniu nowego czynnika chłodniczego, aż do ponownego napełnienia układu. Proces ten jest stosunkowo prosty i może być wykonany przez większość osób posiadających podstawową wiedzę na temat samochodowych systemów AC. Jednak zawsze najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, aby mieć pewność, że zostanie wykonane prawidłowo.

Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się profesjonalnym nabijaniem klimatyzacji w Lublinie, jesteś w doskonałym miejscu! AUTOPOLAR to przede wszystkim wysoka jakość usług!

Mamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Możemy pochwalić się certyfikatami FGAZ, które są gwarancją zachowania zakładowych norm związanych z obsługą systemów chłodniczych i klimatyzacji. Doładowanie klimatyzacji jest ważnym elementem utrzymania systemu AC pojazdu w dobrym stanie roboczym. Regularne dodawanie nowego czynnika chłodniczego pomaga zapobiegać wyciekom i utrzymywać system w stanie najwyższej wydajności. Warto zlecić je profesjonalistom! Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji dotyczących oferty nabijanie klimatyzacji Lublin.

Jak do nas dojechać?

ul. Wyzwolenia 93
20-368 Lublin

Godziny otwarcia: pn.-pt. 8:00-16:00

tel./fax 81 532 55 00
tel.kom 88 532 55 00

biuro@autopolar.pl